Landport GEL 12Ah 170A Jobb+ Motorakkumulátor (GEL-LB12A-3)
Feszültség: 12V
Kapacitás: 12 Ah
Indítóáram: 180A
Méret: 136x81x158
Polaritás: jobb pozitív
Régi Landport cikkszám: GB12AL-A
Bővebben
Megnevezés :