Landport GEL 10Ah 125A Bal+ Motorakkumulátor (GEL-LT12B-4)
Feszültség: 12V
Kapacitás: 10 Ah
Indítóáram: 175A
Méret: 151x70x130
Polaritás: Bal pozitív
Landport zselés akkumulátor
Bővebben
Megnevezés :