Landport GEL 11,2Ah 170A Bal+ Motorakkumulátor (GEL-LTZ12-S)
Feszültség: 12V
Kapacitás: 11
Indítóáram: 190A
Méret: 151x87x110
Polaritás: Bal pozitív
Landport motorkerékpár akkumulátor
Bővebben
Megnevezés :
Elérhetőség :
Akkumulátorok kiskereskedelmi értékesítésében változás történt.
TERMÉKKÉP :
csak illusztráció
További adatok
Részletek
Landport motorkerékpár akkumulátor 12V, 11 Ah